Hello!

by - 18:56
Nigdy tak naprawdę się z Wami tutaj nie przywitałam, tylko od razu zaczęłam udostępniać swoje ilustracje bez słowa wstępu, więc nadszedł czas nadrobić tą zaległość :)

Mam na imię Aneta i PaperLookBook założyłam za namową moich bliskich w 2013 roku. Początkowo myślałam o tym miejscu jako o dzienniku i szkicowniku, w którym będę kolekcjonować swoje ilustracje tak by w łatwy i sprawny sposób do nich wracać, a także by obserwować jak zmienia się mój styl. Z czasem jednak bardzo zaniedbałam to miejsce i swój mały zilustrowany świat przeniosłam całkowicie na Instagram. Czułam, że to tam mam z Wami większy kontakt, a do tego wszystko szło szybciej i sprawniej. Teraz gdy platformy takie jak Facebook, Instagram, czy Youtube ucinają zasięgi, a cała tablica musi być dopracowana, perfekcyjna wręcz sztuczna, doszłam do wniosku, że czas przywrócić bloga. Miejsce, w którym nie będę ograniczać się do jednego zdjęcia i nie będę się zastanawiać czy coś nie popsuje wyglądu tablicy. Instagram skradł moje serce od samego początku, bo zawsze przyciąga pięknymi zdjęciami, dopracowanymi kadrami, spójnością kolorystyczną profili i filmowymi ujęciami na InstaStory... ale z czasem gdzieś w tym wszystkim zgubiła się naturalność i spontaniczność... Dlatego stwierdziłam, że chciałabym po prostu stworzyć miejsce, w którym będę się czuć jak u siebie, a nie gonić za trendami.

Tworząc to miejsce muszę Was na wstępie przeprosić za stylistykę i błędy gramatyczne, niestety nigdy nie miała lekkiego pióra, a w szkole należałam bardziej do umysłów ścisłych niż pięknych ;) Jednak skoro chciałabym stworzyć tutaj swój mały świat to muszę się przełamać i spróbować,  przecież i tak głównym motywem tego miejsca będzie ilustracja i moje eksperymenty z różnymi technikami, a tekst to tylko uzupełnienie pustych miejsc.

Mam nadzieję, że spodoba się Wam nowa odsłona tego miejsca i będziecie mnie tu czasem odwiedzać by zobaczyć jak rozwinął się mój styl, kreska i czy w końcu zastąpię pracę w korporacji czymś całkiem moim.

Na powitanie przypomnę Wam parę swoich ulubieńców z przeszłości :)You May Also Like

0 komentarze